• ŽítŽivot má 1. narozeniny!

  1. května 2019 I I Žádné komentáře

  Páni, jak ten čas letí! Naše miminko, projekt ŽítŽivot, slaví svoje první narozeniny. ?

  Máme velkou radost (a doufáme, že jsme potěšili i vás, kteří nás čtete), že jsme dokázali myšlenku společnými silami přivést na svět. Stačila nám k tomu poloviční doba těhotenství. To proto, že tým ŽítŽivot je naladěn na stejnou frekvenci – prostě se skvěle doplňujeme.

  Každý umíme něco: Ivana píše články a recepty, fotí a je koučem při osobních nebo online konzultacích. Míša dovedla projekt ŽítŽivot od myšlenky k realizaci, nyní je správcem webové stránky a má na starosti Facebook, fotky k článkům a korekturu textů. Javi je tvůrcem našeho webu, navrhl a vytvořil logo ŽítŽivot a taky je autorem vizitek. A když to všechno spojíme dohromady, je na světě to naše krásné zdravé miminko, počaté z lásky, které se má čile k světu.

  Zpočátku si muselo na ten nový svět zvyknout, ale díky Míše, která je tím hlavním motorem, to netrvalo dlouho. Tým ŽítŽivot je zajímavým propojením Prahy (Ivana) a Barcelony (Míša a Javi) a „schází se“ na svých česko-španělských poradách na Skype. Perličkou je, že náš český web tvoří Španěl, který česky nemluví (a že mu ty naše háčky a čárky dávají zabrat!). Přesto svým grafickým designem dokáže přesně vystihnout náš projekt. A není to jen díky Míšině překladu; prostě všichni vnímáme život stejně.

  Miminko nám postupně vyrostlo do batolete, které má dnes za sebou svoje první krůčky. Jsou sice ještě někdy nejisté, ale to proto, že všichni členové týmu máme hlavní zaměstnání a o to naše batole pečujeme ve volném čase po práci. No a tím se nám citelně smrsknul čas na jiné aktivity nebo odpočinek.

  Často přišla i citelná únava a napsat článek byl nadlidský úkol. Ono se řekne: napsat článek, ale když zrovna není člověk v kondici, nepřicházejí ta správná slova. A vůbec – o čem napsat (bude zrovna tohle téma lidi zajímat?), jakou formu zvolit, aby se článek dobře četl a byl pro všechny srozumitelný…?

  Pak nastává fáze „pinkání“, připomínkování, korektur, výběru vhodné fotografie k článku, přípravy článku k publikování, schvalování… (to často zabere i celý víkend). I přesto, že jsme někdy nebyli zrovna fit, snažili jsme se dodržet harmonogram, který jsme si na začátku stanovili. Máme radost, že se nám to podařilo, a jsme na svoje miminko hrdí.

  Na FB stránce ŽítŽivot se kromě našich článků, receptů a informací o novinkách na webu zaměřujeme i na aktuální témata ve společnosti z oblasti zdraví, výživy, přírody. Našim přáním je, abychom vás inspirovali a ukázali, že je možné kdykoliv provést změny v přístupu, v myšlení, i v životě, a tak spokojeně žít svůj život. Prostřednictvím našeho Instagramu přibývá fotografií, které zachycují krásu přírody a vyzařují pozitivní energii.

  Máme radost z nárůstu FB fanoušků; už jich schází do tisíce jen pár. Děkujeme za všechny komentáře a ceníme si vašich hodnocení. Tým ŽítŽivot uvítá vaše názory, podněty, připomínky a těší se na další společný rok života. Mějte se krásně a děkujeme za vaši přízeň.

  5/5 - (5 hlasů)
  5/5 - (5 hlasů)
  Napsat komentář

  Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..