• Tipy na zážitky

  21. agosto 2019 I I No hay comentarios

  Většina z nás je po pracovním týdnu unavená, o víkendu dohání resty a na nějaké výlety už nemá energii. Toužebně očekávané dny volna po pracovním týdnu utečou jako voda, aniž bychom si je nějak užili. Je to takový koloběh, který nikomu neprospěje, protože člověku chybí relax, úleva od každodenních povinností a starostí. Vodorovná poloha a „vyčištění“ hlavy sledováním čehosi v televizi tělu ani mysli rozhodně neprospěje a určitě není tím pravým odpočinkem.

  Každá chvilka, kdy uděláme něco pro sebe, je cenná (dokonce nutná!). Co nám brání vyrazit někam ven? Před nějakým časem, kdy jsem byla nucena počítat každou korunu, jsem seděla doma, abych nic neutratila. A výsledek? Nijak výrazně jsem neušetřila a ještě jsem svůj život vlastně nežila. Přitom i malé drobnosti dělají velkou radost…

  Co je potřeba k tomu někam vyrazit? Chuť? Čas? Peníze? Čas je spíš otázkou priorit a zážitek se dá pořídit zdarma nebo za pár korun. Do rozpočtu nám tedy žádnou díru neudělá. Tak pokud nemáme vážné důvody, proč zůstat doma, hurá ven! ?

  Pro inspiraci uvádím následující odkazy na výlety a návštěvy památek či muzeí, třeba si vyberete. Některé tipy jsem sama vyzkoušela (komentované vycházky, různé přednášky, dobrodružnou výpravu po pražských věžích) a byla jsem spokojená:

  Pokud máte rádi pražské památky, možná znáte následující stránky, které informují o zajímavých akcích a vstupech zdarma:

  A aby to nebylo jen pro Pražáky a blízké okolí…

  Přeji samé krásné zážitky a těším se na sdílení zkušeností a další tipy od vás!

   

  4.8/5 - (6 hlasů)
  4.8/5 - (6 hlasů)
  Deja una respuesta

  Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *

  Este sitio usa Akismet para reducir el spam. Aprende cómo se procesan los datos de tus comentarios.