• Konzultace - poradenství - motivace

  Jistě se už někdy stalo, že váš kamarád měl problémy a nevěděl, co si počít. Vy na rozdíl od něj jste řešení viděli celkem jasně a možná jste se dokonce divili, proč on tak tápe. „Vždyť je to přece tak jasný!“, říkali jste si. Ano, ale nejspíš jen do doby, než jste byli v podobné situaci vy. Čím to je? Jsme totiž tak pohlceni tím svým problémem, že ztrácíme potřebný nadhled.

  V takové situaci člověk neví, co má dělat, je nespokojený, cítí, že je potřeba udělat změnu, ale jak na to? Kde začít? Nemluvě o svých pochybách, jestli to vůbec zvládne… A tak přešlapuje na místě a je mu hůř a hůř.

  Prošla jsem v životě různými zkušenostmi a i když to zpočátku bylo těžké, postupně jsem se naučila, jak život a Vesmír funguje, a jak tedy reagovat na jeho signály. Krok za krokem jsem poznávala i sama sebe, hodně věcí jsem pochopila a vidím je jinak, než dřív. Konečně a nejen k mé spokojenosti.

  Několik posledních let se na mě obracejí mí přátelé, známí a kolegové o radu a pomoc při jejich potížích. Mám velkou radost, že se nám společně daří jejich útrapy řešit, i když to není vždy jednoduché. Zájemců je čím dál víc, a proto jsem se rozhodla poskytnout pomoc i těm ostatním prostřednictvím projektu ŽítŽivot.

  Osobní konzultace

  Popovídáme si o vašem životě, o tom, co vás trápí, a jak to změnit. K vyřešení problému je zapotřebí znát jeho pravou příčinu, což bývá nejtěžší, a právě s tím vám pomůžu pomocí speciálních technik.

  Podrobnosti zašlu na základě konkrétní nabídky.

  Online konzultace

  Pro ty z vás, kteří se nemůžete zúčastnit osobní konzultace v Praze, je tu možnost konzultace online. V tomto případě myslete prosím na to, abyste měli k dispozici klidnou místnost, kde vás nebude nikdo rušit.

  Další informace zašlu na základě konkrétní nabídky.

  Ceník

  Osobní konzultace (Praha) – 750 Kč / 1 hod.

  Online konzultace – 450 Kč / 1 hod.